O projekcie


Szanowni Państwo!

W imieniu firmy Technomex, wyłącznego dystrybutora systemu tergumed®700 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, chcielibyśmy Państwu przedstawić realizowany od 2014 do 2015 roku projekt, w którym testom w warunkach sanatoryjnych i uzdrowiskowych poddano system niemieckiej firmy proxomed®.

Założenia realizowanego projektu były następujące:

  1. Przedsiębiorstwo nasze zapewniało na czas trwania testów wykfalifikowanego terapeutę i urządzenie;
  2. Czas wypożyczenia: dwa tygodnie;
  3. Odwiedzane ośrodki były odpowiedzialne za zapewniacie pacjentów – wybór i wyznaczenie minimum 25 pacjentów;
  4. Nasz terapeuta wykonywał testy funkcjonalne według założeń producenta i dopuszczał (lub nie w przypadku wystąpienia przeciwwskazań) pacjentów do treningu na urządzeniu;
  5. Dwa tygodnie do piątku włącznie trwała terapia na urządzeniu, w ostatni dzień organizowane było również spotkanie podsumowujące. Na to spotkanie zapraszaliśmy pacjentów biorących udział rehabilitacji oraz zainteresowanych lekarzy z innych ośrodków, aby zaprezentować im możliwości zastosowania urządzenia.
  6. Koszty wypożyczenia systemu oraz koszty związane z pracą naszego pracownika pokrywała firma Technomex.

Zgłoszenia do udziału w projekcie tergumed, w postaci wypełnionej ankiety przyjmowane były pod adresem: bts@technomex.pl

Szczegółowe informacje o ankiecie, jak i samą ankietę znajdziesz w zakładce O projekcie > Ankieta.
Więcej informacji o tergumed® 700 – Kompleksowym systemie do rehabilitacji bólu pleców znajda Państwo na stronie internetowej P.H.U. TECHNOMEX SP. Z O.O. oraz na stronie projektu na Facebook’u.